Zawieszenia PDF Drukuj Email

Nasz warsztat oferuje bardzo wiele różnorodnych usług, więc nie mogło zabraknąć naturalnie obsługi zawieszenia. Dla Państwa aut oferujemy pełen zakres usług z dziedziny zawieszeń, od diagnozy, poprzez wybór elementów użytych do naprawy i ich sprzedaż Państwu, aż po montaż i regulację.

Ogólna kondycja polskich dróg jest znana wszystkim. Zawieszenie i opony to dwa elementy najbardziej cierpiące w naszych drogach, a zaniedbania w zakresie napraw tych podzespołów są bardzo niekorzystnie wpływają na bezpieczeństwo jazdy. Jeśli więc chcesz bezpiecznie wozić swoje dzieci do szkoły, to zapraszamy na przegląd wszystkich elementów, od łączników stabilizatorów, przez sworznie wahacza, aż do amortyzatorów.

Obok serwisu elementów i ich przeglądów, prowadzimy także sprzedaż detaliczną części w bardzo dobrych cenach. Kolejną zaletą zakupu tych elementów u nas jest możliwość realizacji ewentualnych reklamacji na miejscu, w warsztacie.

Wszystkie nasze naprawy odbywają się za pomocą specjalistycznych narzędzi a dokonują ich fachowcy z wieloletnim stażem i odpowiednią wiedzą na temat serwisu wszystkich tych elementów. Warunki, w jakich odbywają się wszystkie czynności mogą Państwo zobaczyć w naszej galerii.

Dla klientów flotowych posiadamy bardzo dobrą ofertę serwisu hurtowego. Negocjacje mogą dotyczyć zarówno terminów, jak i cen, a również czasu trwania wszystkich napraw. Jeżeli chodzi o zawieszenie w pojazdach jeżdżących bardzo dużo po naszych drogach, różnej jakości, to nie wygląda ono zbyt dobrze.

Z tego też powodu zapraszamy wszystkich klientów, zarówno tych małych, jednostkowych, jak i zarządców dużych flot do wizyty w naszym warsztacie w celu kontroli stanu zawieszenia pojazdu. O wiele lepiej jest naprawiać na bieżąco pojedyncze i drobne awarie pojazdu i cieszyć się bezpieczną i przewidywalną jazdą, aniżeli czekać na to, że zawieszenie uszkodzi się w wyniku zbyt dużych luzów na jednym ze sworzni. Na zawieszeniu auta nie można oszczędzać, zadbaj o nie już dziś. Bezpieczna jazda i stabilne zachowanie się auta to ważne elementy.

 
 

 

BHP Radom | Wędkarstwo morskie | Beton Kielce | Ogrodzenia betonowe | Autoszyby Radom | Autoholowanie Katowice | Adwokat Radom | Larseny | Szamba Warszawa
stat4u