Wulkanizacja PDF Drukuj Email

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wulkanizacji opon pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie a przede wszystkim realizujemy je w bardzo krótkim czasie co zupełnie odróżnia nas to od konkurencji. Ponadto do każdego zlecenia czy też usługi podchodzimy indywidualnie przez co nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów za pozostałe czynności. Jeżeli chodzi o wulkanizację to obecnie nasza firma specjalizuje się w:
- wymianie opon na felgach stalowych
- wymianie opon na felgach aluminiowych
- komputerowym wyważaniu kół
- kontroli ciśnienia w oponach
- wulkanizacji i naprawie przebitych opon
- sprzedaży nowych opon
- sprzedaży używanych opon
- wymianie i wulkanizacji opon w samochodach osobowych i dostawczych

Wszystkie powyższe czynności wykonujemy za pomocą nowoczesnych urządzeń najwyższej jakości. Dbamy przede wszystkim oto by klient w jak najkrótszym czasie mógł skorzystać z wymiany bądź naprawy kół za korzystną dla niego cenę. Nasza rzetelność a przede wszystkim terminowość pozwala nam z dnia na dzień pozyskiwać coraz szersze grono klientów. Obecnie nasza marka stale rośnie jeżeli chodzi o rynek warsztatów i firm samochodowych co sprawia, że nasz wysiłek zostaje doceniony i zauważalny.

Jeżeli więc do tej pory nie skorzystałeś z naszej oferty drogi kliencie to serdecznie zapraszamy. Będąc przejazdem w okolicy czy też bezpośrednio udając się do nas, gwarantujemy ci bardzo miłą obsługę co jest nie lada rzadkością w dzisiejszych bardzo „napiętych” czasach. Można także skorzystać z możliwości umówienia się na realizację usługi telefonicznie, wówczas ustalamy termin oraz godzinę realizacji przez co potrafimy się doskonale dostosować do państwa warunków. Mamy nadzieję, że nadal tak chętnie każdy z was będzie korzystał z naszych usług i pozwoli nam rozwijać siedzibę naszej działalności.

 
 

 

BHP Radom | Wędkarstwo morskie | Beton Kielce | Ogrodzenia betonowe | Autoszyby Radom | Autoholowanie Katowice | Adwokat Radom | Larseny | Szamba Warszawa
stat4u