Amortyzatory PDF Drukuj Email

Opiekujemy się profesjonalnie Państwa autami, więc nasze usługi są bardzo rozbudowane. Jeśli chodzi o zawieszenia, to szczególną uwagę przykładamy do amortyzatorów.

 

Oddając pod naszą opiekę swoje auta mają Państwo pewność, iż dokładnie sprawdzimy nie tylko sprawność działania, ale również i stan ogólny amortyzatorów i ich mocowań. Wszakże ryzyko uszkodzenia takiego elementu również jest dość duże, mimo jego sprawności. Dlatego też bardzo ważne jest ocenienie stanu zewnętrznego.

Nasz warsztat zajmuje się sprzedażą i montażem amortyzatorów. Poważną zaletą zakupu amortyzatorów u nas jest indywidualne doradztwo doświadczonego mechanika, który najlepiej dobierze nie tylko markę, ale również i technikę wykonania, a także twardość amortyzatora dopasowane do Państwa stylu jazdy i ilości kilometrów pokonywanych każdego dnia. Dystrybucja amortyzatorów opiera się o wyłącznie sprawdzonych dostawców tego typu części. Każdemu klientowi mówimy dokładnie, czy jest to element prosto od producenta, czy też jest to zamiennik. Jednak nie zajmujemy się sprzedażą podzespołów niskiej jakości. Przede wszystkim cenimy sobie dobro i zadowolenie klienta.

Sam montaż odbywa się w dobrych warunkach i przy użyciu odpowiednich, a przede wszystkim sprawnych narzędzi. Posiadamy fachowe urządzenia do montażu zarówno samych amortyzatorów, jak i składania i przykręcania do auta kolumn MacPhersona. My nie korzystamy z niedbale montowanych ściągaczy do sprężyn amatorskiej produkcji. U nas mają Państwo pewność fachowo wykonanej naprawy, po której samochód będzie bezpiecznie pokonywał kolejne kilometry po drogach całego świata.

Każdy klient jest dla nas na wagę złota i naprawę jego pojazdu traktujemy tak, jakbyśmy naprawiali własne pojazdy. Naprawimy amortyzatory w każdym aucie, niezależnie od jego wieku i segmentu. Zapraszamy serdecznie każdego kierowcę.

 
 

 

BHP Radom | Wędkarstwo morskie | Beton Kielce | Ogrodzenia betonowe | Autoszyby Radom | Autoholowanie Katowice | Adwokat Radom | Larseny | Szamba Warszawa
stat4u